+++blog do zabawy blogowaniem+++
Blog > Komentarze do wpisu
76. Książkowe wyzwanie 2015 - podsumowanie

Ładnie żarło aż do maja, a potem jakoś tak mniej ładnie. Ale nic to.

Przerwa w pisaniu nie oznacza na szczęście przerwy w czytaniu, więc szybciutko dopiszę to co czytałam jeszcze w 2015, a z tego co nie przeczytałam zmajstruję sobie wyzwanko połówkowe na 2016. Sprytne, nie? 

Książka z kolorem w tytule Rafał Kosik Felix Net i Nika oraz Sekret Czerwonej Hańczy. Felixa Neta i Niki nikomu chyba nie trzeba przedstawiać, kolejne książki z serii podkradamy sobie i czytamy wszyscy, świetnie się bawiąc. 

Książka która polecił ci znajomy Stieg Larsson Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet. Hicior nad hiciory, kto nie czytał niech natentychmiast się bierze za lekturę. W zasadzie poleciła mi tę książkę znajoma a nie znajomy, ale nie będzie gender pluł nam w twarz :)

Pierwsza książka jakiegoś popularnego autora Terry Pratchett Smoki z zamku Ukruszon. Pierwsze opowiadania zebrane w książkę, pozycja dla miłośników TP.

Książka, po którą sięgniesz jedynie że względu na okładkę nie wiem o co cho z tym jedynie - czy miała zachwycić tylko szata graficzna czy tylko tytuł/autor,  więc na wszelki słuczaj wpisuję dwie: za tytuł  Marta Sobczak Dobra Krew. W krainie reniferów, bogów i ludzi wędrówka przez tundrę wśród Nieńców. Za obrazek/szatę graficzną: Adam Wajrak Wilki Wilki mnie fascynują. To pewnie moje zwierzę totemowe jest.

Książka, w której znajdziesz magię Terry Pratchett Łups Jedna z moich ulubionych - krasnoludy, trolle, Sam Vimes i dolina Koom. Resztę doczytajcie. ps. GDZIE JEST MOJA KRÓWKA ?!

Książka, którą posiadasz ale jeszcze jej nie przeczytałeś Janina Ochocka Świat według Janki ps. teraz to już ją przeczytałam, więc w sumie nie wiem czy mogę ją wpisać na listę ;P

Książka z dzieciństwa Roald Dahl Jakubek i brzoskwinia olbrzymka. Egzemplarz z dzieciństwa, nieco przykurzony przyniosła mi mama, po jakimś swoim zrywie porządkowym. Z dzieciństwa zapamiętałam, że strasznie, ale to STRASZNIE mi się ta książka nie podobała, no ale wyzwanie jest wyzwaniem. Zaczęłam czytać i (no surprise) NADAL mi się strasznie nie podoba, więc moim dzieciom jej oszczędzę.

Książka, której akcja rozgrywa się w Boże Narodzenie Sven Nordqvist Goście na Boże Narodzenie Piękna opowieść o tym, co ważne w te Święta, w rolach głównych kot Findus i staruszek Pettson

Książka z numerem w tytule Kamil Janicki Pierwsze damy II Rzeczypospolitej No dobra, z liczebnikiem ;) 

Książka, którą zacząłeś, ale nigdy nie dokończyłeś Lise Eliot Co tam się dzieje ? Jak dokończę, to opiszę.

Czyli 35/50. Całkiem nieźle, i pewnie jeszcze wśród książek które przeczytałam coś tam mogłoby się nadać na odhaczenie pozycji z listy.

Podsumowanie

 

środa, 24 sierpnia 2016, miedzymorze

Polecane wpisy