+++blog do zabawy blogowaniem+++
Blog > Komentarze do wpisu
73. Książkowe wyzwanie 2015
O jakie ja miałam plany czytelnicze na święta, hohoho (oh wait a second...). Z planów udało mi się zrealizować okrągłe zero. Null. Zatem nadrabiam oraz podsumowuje kwartał wyzwania.

Książka autora o takich samych inicjałach, jak twoje Haruki Murakami Tańcz Tańcz Tańcz. Około strony 65 zaczęłam mieć wrażanie, że kiedyś już to czytałam, które to wrażenie przerodziło się w pewność jakieś 100 stron dalej. Niemniej jednak czytało się nieźle, ponieważ zupełnie nie pamiętałam o czym było. Po przeczytaniu mam wrażenie, że poprzednim razem, jak to czytałam, skończyło się jakoś inaczej. Szemrzący strumyk ;) BTW: tytuł oryginału: Dansu-dansu-dansu. Czy już wspominałam, że uwielbiam japoński ? ;)

Książka autora, którego nie czytałeś nigdy wcześniej Enrique Joven Tajemniczy Manuskrypt Bardzo wciągająca książka z manuskryptem Voynicha w roli głównej. Spoilera nie budiet'. ;)

Sztuka S.I.Witkiewicz Szewcy Nie wiec co autor ćpał pisząc, ale dobrze by było czymś się wspomóc czytając. Na trzeźwo wchodzi tak sobie. 

 

Pierwsze podsumowanie 

 

wtorek, 07 kwietnia 2015, miedzymorze

Polecane wpisy